"Не хочемо виходити, як худоба на забій": клуб Першої ліги припинив існування після скандалу

"Не хочемо виходити, як худоба на забій": клуб Першої ліги припинив існування після скандалу

facebook.com/fcallianceld

"Альянс" виступив з офіційною заявив про зняття з чемпіонату Першої ліги.

Професійний футбольний клуб "Альянс" з Липової Долини Сумської області оголосив, що знімається з розіграшу Першої ліги та припиняє своє існування.

На офіційному сайті "Альянс" опублікував заяву президента клубу Сергія Демченка. Раніше ми писали про гучний скандал, який передував зникненню команди з футбольної карти України.

"Наразі в українському футболі сформувалася система, яку створили футбольні чиновники, функціонери, президенти клубів і самі клуби. Ця система пожирає футбол зсередини і до неї можна віднести багато. Ангажованість футбольних органів. На словах всі клуби рівні, а на ділі: "Ну ви ж розумієте - їм потрібніше".

Суддівський чинник. Про нього можна розповідати багато чого, навіть з моїм невеликим футбольним досвідом, але це реалії українського футболу. Хоча б той фактор, що судді не повинні перетинатися з командами до гри. В УПЛ вже відбуваються певні кроки для цього. Але чи буде видно ефект?

Говорити можна багато, але я поважаю себе і свою команду, і не хочу бути декорацією на цій футбольній сцені. Коли ти вкладаєш свою душу і гроші, а деякі діючі особи роблять свою справу, а система використовує футбольні клуби, як дійних корів.

У мене немає бажання, щоб "Альянс" виходив на гру, як худоба на забій. Плани були поборотися за вихід в УПЛ, але була перейдена межа, яку переходити не можна", - йдеться в заяві президента клубу.

  • "Альянс" був заснований 2016 року. Через чотири роки команда з Липової Долини вийшла до Першої ліги, де минулого сезону фінішувала на 6-му місці.
  • У сезоні 2019/20"Альянс" пробився до 1/4 фіналу Кубка України.
Наступна публікація