"Не хочу будувати бізнес чужим людям": славетна українська чемпіонка Баюл зізналася, чому відхиляє запрошення з Росії

Дата публікації
Перегляди
9270
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Не хочу будувати бізнес чужим людям": славетна українська чемпіонка Баюл зізналася, чому відхиляє запрошення з Росії

instagram.com/oksanabaiul

Оксана Баюл розповіла, що її неодноразово кликали в РФ, але вона відмовляла.

Українська олімпійська чемпіонка з фігурного катання Оксана Баюл в прямому ефірі Instagram ведучої новин ТСН Марічки Падалко розповіла, чому вона свого часу припинила виступати на шоу в Росії.

"Я в 2006 році виступала в Москві. Коли там починалася розкрутка всіх цих льодових шоу, я виступала у Іллі Авербуха. Я робила шоу на Червоній площі. Пам’ятаю, як поруч сиділа Тарасова, дивилася мої виступи. Але після цього я не захотіла вибудовувати бізнес для когось. Якби я залишилася виступати в Росії, то я б вибудовувала бізнес не собі, а чужим людям. Я це робила, але більше цього робити не хочу", - сказала Баюл.

Крім того, Баюл зазначила, що нинішні пропозиції з РФ її також не цікавлять.

"Мені телефонують, запрошують. Але для мене ніяке не досягнення - виступати в "Льодовиковому періоді". Чи пропонували мені? Так звичайно. А якби зараз попросили приїхати в Росію, мене не цікавлять ці проєкти. Все це я робила. Наступного разу люди побачать мене вже в моєму шоу", - повідомила Баюл.

Також Баюл пояснила, що стало причиною її критичних висловлювань в Мережі.

"Мені зателефонували з Росії з проханням про інтерв'ю, я відмовилася. І потім вони почали брати всі мої слова, перевертати, виставляти мене в негативному світлі. Навіщо їм це треба - я поняття не маю. Зробили якісь листування зі старих газет і журналів, згадують, що було 20 років тому. Якісь речі незрозумілі.

Я почала відповідати - що мені залишалося робити? Я ж не буду сидіти з закритим ротом. Я почала говорити у відповідь. Але виходить так, що стає все гірше і гірше", - резюмувала Баюл.

  • Баюл стала олімпійською чемпіонкою в 1994 році на Іграх у Ліллегамері (Норвегія).
  • Також вона вигравала Чемпіонат світу-1993.

Раніше ТСН Проспорт писав, що Баюл різко відповіла на критику легенди фігурного катання із РФ Тетяни Тарасової.

Наступна публікація