Несподіваний результат у Львові: "Олександрія" не змогла обіграти одного з аутсайдерів УПЛ

Поєдинок вийшов непростим для фаворита.

"Львів" і "Олександрія" не змогли визначити переможця в матчі 4-го туру української Прем'єр-ліги. Зустріч на "Арені Львів" завершилася внічию з рахунком 1:1.

Господарі могли вийти вперед вже на 14-й хвилині, проте Альварес Таварес не реалізував пенальті - його удар відбив Олег Білик.

Краще своїм моментом скористався інший бразилець у складі "Львова" - Ренан Олівейра. У компенсований до першого тайму час він ідеально виконав штрафний удар.

Гості відігралися вже після перерви. Це Клаудіо Пауль Спінеллі вписав своє ім'я на табло на 53-й хвилині після пасу Максима Третьякова.

Але вирвати перемогу "Олександрії", яка вважалася фаворитом поєдинку, не вдалося. Більш того, господарі куди частіше турбували воротаря суперника, ніж у гру вступав їхній голкіпер.

• "Львів" набрав друге очко і піднявся на 13-те місце в турнірній таблиці УПЛ. "Олександрія" із 7 балами йде 6-ю.
  • У сезоні-2021/22 УПЛ була розширена з 14 до 16 команд, які гратимуть у два кола. Новачками елітного дивізіону стали "Чорноморець", "Верес" і "Металіст 1925".
  • У 5-му турі "Львів" 23 серпня прийме "Інгулець", а "Олександрія" днем раніше на виїзді зустрінеться із "Колосом".