Нестримні емоції: воротар епічним трюком відсвяткував вихід до чвертьфіналу Кубка Африки (відео)

2084

Радощам голкіпера збірної Буркіна-Фасо просто не було меж.

Воротар збірної Буркіна-Фасо Ерве Коффі шалено радів виходу своєї команди до чвертьфіналу Кубка африканських націй

У поєдинку 1/8 фіналу турніру збірна Буркіна-Фасо в серії пенальті вирвала перемогу над Габоном. Основний час зустрічі завершився з рахунком 1:1. А в серії післяматчевих 11-метрових сильнішими виявилися номінальні господарі - 7:6.

Після того, як Ісмаїла Уедраого реалізував вирішальний удар, Коффі влаштував феєричне святкування поблизу штрафного майданчика - голкіпер виконав 5 сальто поспіль. Відео фантастичної акробатики воротаря швидко розлетілося Мережею і стало вірусним.

• В 1/4 фіналу Буркіна-Фасо зустрінеться з Тунісом, який напередодні обіграв Нігерію (1:0). Поєдинок запланований на 29 січня.

Переплутав поле з рингом: на Кубку Африки футболіст відправив суперника в нокаут та отримав вилучення (відео)

Конфуз на Кубку Африки: організатори тричі не змогли увімкнути гімн однієї з команд (відео)