Нестримний Холанд забив перший гол у Бундеслізі після рестарту сезону

Його гол дозволив "джмелям" повести в рахунку у Рурському дербі.

Великий футбол повернувся. 16 травня у німецькій Бундеслізі відбуваються перші матчі після коронавірусної паузи, і там вже є забиті голи.

Нападник дортмундської "Боруссії" Ерлінг Холанд відкрив рахунок в матчі 26-го туру Бундесліги з "Шальке".

На 29-й хвилині зустрічі 19-річний норвежець замкнув простріл Торгана Азара, забивши перший гол у Бундеслізі після поновлення сезону. Цей м’яч став для Холанда 11-м в 9 матчах Чемпіонату Німеччини.

Ерлінг Холанд

На останній хвилині першого тайму перевагу господарів подвоїв Рафаель Геррейро, який ударом у нижній кут завершив чудову комбінацію "джмелів" після обрізки гравців "Шальке" на своїй половині поля.

Після першого тайму рахунок 2:0 на користь дортмундців. Матч відбувається за порожніх трибун.