Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нейрохірург оцінив стан Шумахера: Це людина, яка дуже відрізняється від тієї, що ми пам'ятаємо

"Шумі" ніхто не бачив останні 6 років.

3-го січня 2020 року легендарному гонщику Міхаелю Шумахеру виповнився 51 рік. Шість років його ніхто не бачив після трагедії на гірськолижному курорті. 

Раніше його дружина Корінна звернулася до фанатів "Шумі" зі словами "Великі речі починаються з маленьких кроків". Тим часом італійське видання motorsport.com звернулося до нейрохірурга з Болоньї Ніколі Аччарі, який спробував оцінити стан гонщика.

міхаель шумахер_1
Associated Press
Міхаель Шумахер

"Я оцінюю ці слова дуже обережно (дружини Шумахера - ред.), адже ніхто немає доказів того, про що говориться публічно, і інформації дуже мало. Зрозуміло, що представляючи його ситуацію через шість років після аварії, ми повинні уявити собі людину, яка дуже відрізняється від тієї, що ми пам'ятаємо.

Стан Міхаеля вимагає пильної уваги, що стосується не тільки результатів черепно-мозкової травми. У нього повинна бути команда фізіотерапевтів, здатних допомогти уникнути наслідків тривалого догляду. 

Я маю на увазі м'язову атрофію, ураження сухожилля, остеопороз. Це дуже делікатна ситуація, яка у випадках з меншим обсягом фінансування часто призводить до раннього кінця, тому що можуть виникнути незворотні наслідки", - зазначив лікар.

міхаель шумахер_6
Associated Press
Шумахер з дружиною

Раніше ексменеджер Шумахера Віллі Вебер звинуватив його дружину у приховуванні правди про стан Міхаеля. Корінна відповіла, що він у надійних руках, а конфідеційність про його здоров'я - побажання гонщика.

Нагадаємо, у грудні 2013 року Шумахер отримав черепно-мозкову травму, катаючись на лижах в Альпах. Лікарі тривалий час боролися за його життя.

У вересні 2019-го Міхаеля доставили  в кардіологічне відділення однієї з лікарень Парижа, де планувалася операція з пересадки стовбурових клітин в серцеву тканину. Тоді одна зі співробітниць клініки зазначила, що гонщик був при тямі. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції