Незабитий пенальті та скасований гол: "Барселона" без Мессі вкотре втратила очки у Примері

Барселона - Ейбар / Associated Press

Втрачені можливості Мартіна Брейтвейта коштували "синьо-гранатовим" перемоги.

Каталонська "Барселона" не зуміла обіграти "Ейбар" у домашньому матчі 16-го туру іспанської Ла Ліги. Поєдинок завершився з рахунком 1:1.

"Синьо-гранатові" активно розпочали зустріч і вже на 5-й хвилині заробили пенальті - проти Рональда Араухо порушили правила у штрафному майданчику гостей. Виконати вирок взявся Мартін Брейтвейт, однак пробив повз ліву стійку, втративши чудову нагоду вивести свою команду вперед.

На 25-й хвилині Брейтвейт, здавалося, реабілітувався - нападник точно пробив у правий нижній кут після виходу один на один з голкіпером. Проте раділи каталонці недовго. Бригада арбітрів перевірила епізод за допомогою системи VAR і скасувала гол, зафіксувавши офсайд.

У другому таймі "Ейбар" несподівано покарав суперника за змарновані шанси. Кіке Гарсія відзначився голом на 57-й хвилині. За десять хвилин "вічно травмований" Усман Дембеле зрівняв рахунок, але вирвати перемогу команда Рональда Кумана так і не змогла.

Зазначимо, що капітан та головна зірка "Барселони" Ліонель Мессі не потрапив до заявки на цей поєдинок.

"У нього виник дискомфорт в щиколотці, тому він не міг тренуватися і не зіграє. Він повернеться після гри. Якщо він відпочине тиждень, то буде в порядку", - пояснив Куман відсутність у заявці свого лідера на передматчевій пресконференції.

• Таким чином, "Барселона" (25 балів) завершила рік на шостому місці в таблиці Ла Ліги. "Ейбар", набравши 16 балів, йде 14-м.
  • У неділю, 3 січня, "Барселона" на виїзді зустрінеться з "Уескою", а "Ейбар" в той же день прийматиме "Гранаду".