Німеччина у видовищному поєдинку здолала на виїзді Нідерланди

Усе вирішили останні хвилини зустрічі.

Збірна Німеччини в рамках 2 туру групової стадії відбору до Чемпіонату Європи-2020 впоралася з Нідерландами (3:2).

Гості в першій половині протистояння впродовж 19 хвилин двічі засмутили голкіпера "Оран'є" Яспера Сілессена. Спочатку Лерой Сане з кута воротарської розстріляв воротаря після прострілу зліва у виконанні Ніко Шульца.

Нідерланди - Німеччина

На 34 хвилині "Бундестім" подвоїли свою перевагу - Серж Гнабрі, змістившись з флангу до центру, прибрав двох суперників та завдав потужного удару в "дев'ятку". Справжній шедевр на рахунку 23-річного вінгера німців.

Утім, господарі в другому таймі знайшли чим відповісти опоненту. Спочатку захисник Маттіас Де Лігт завдяки точному удару головою з близької відстані розстріляв Мануеля Нойєра після подачі від Мемфіса Депая та скоротив відставання у рахунку. На 63 хвилині вже Депай виступив як бомбардир та відновив паритет на табло.

Попри це, останнє слово в цій битві було все ж за підопічними Йоахіма Льова. Ніко Шульц на 90 хвилині додав до асисту забитий гол та приніс своїй команді важливі три бали.

Отже, перегравши Нідерланди, збірна Німеччини набрала перші залікові очки у кваліфікації до континентальної першості. Що стосується команди Рональда Кумана, то вони залишилися з трьома пунктами. Додамо, що німці провели у відборі лише одну гру.