Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Німецькі ЗМІ розкритикували гру Коноплянки у складі "Шальке"

За їхньою думкою, українець дуже сильно здав у останніх матчах.

Євген Коноплянка, який представляє німецький "Шальке", піддався критиці з боку німецьких ЗМІ.

Так, видання Der Westen вважає, що зараз українцю потрібно більше працювати, адже його статистичні показники дещо погіршилися.

"Коноплянка провів відверту розмову з новим тренером на початку сезону. Тедеско дав йому новий шанс, і українець почав його використовувати. У перші тижні. Але зараз Коно повинен більше попрацювати, адже крива його показників впала вниз".

А ось Latten Kreuz дотримується думки, що Коноплянка здав через зміну тактичної побудови.

"Коноплянка дуже добре проявив себе при схемі 3-4-3, особливо в контратакуючій грі. Однак після зміни тактичної схеми, останнім часом він опинявся на лаві запасних. Коноплянка також не зміг розвинути свої високі атакуючі показники зі старту сезону. Зараз Шальке грає з двома нападниками, а українець потрапляє в запас. Коноплянка втрачає хороші гольові моменти або не помічає партнерів в кращих позиціях. Коли він виходить на заміну, то занадто сильно намагається себе проявити. Він повинен значно поліпшити свою гру найближчим часом.

Нагадаємо, що Коноплянка може з'явитися у складі своєї команди 28-го жовтня 2017 року у грі проти "Ганновера", яка відбудеться у рамках 10-го туру чемпіонату Німеччини. Після 9 турів в активі "кобальтових" 19 балів та 5 позиція. В активі самого Коноплянки 1 забитий гол.

Залиште свій коментар

Вибір редакції