No Ronaldo, no party: "Реал" перед грою в Лізі чемпіонів вчергове зганьбився у чемпіонаті

"Вершкові" перебувають у жахливій формі.

Мадридський "Реал" у рамках 9 туру чемпіонату Іспанії зазнав удома несподіваної поразки від "Леванте" з рахунком 1:2.

Королівський клуб опинився у ролі наздоганяючих вже на шостій хвилині - капітан гостей Хосе Луїс Моралес вдало замкнув передачу у виконанні Серхіо Постіго.

Не встигли підопічні Хулена Лопетегі отямитися, як "Леванте" вдруге відзначився у сітці воріт Тібо Куртуа. Роджер на 13 хвилині вдало реалізував пенальті після гри рукою у штрафній від Рафаеля Варана.

Реал - Леванте
Reuters

На 72 хвилині Королівський клуб скоротив відставання у рахунку до мінімуму, перервавши таким чином свою "суху" серію. Зазначимо, що мадридці не могли забити суперникам у попередніх чотирьох зустрічах поспіль. Марсело після пасу від Каріма Бензема зробив рахунок на табло Сантьяго Бернабеу 1:2.

Reuters

"Реал" забив й раніше, проте головний арбітр скасував гол від Марко Асенсіо через положення поза грою.

Reuters

На більше мадридських футболістів не вистачило та, як наслідок, вони зазнали четвертої поразки у п'яти останніх матчах. Що стосується "Леванте", то вони здобули вже третю перемогу поспіль. В активі "кажанів" тепер 13 балів та 7 сходинка в турнірній таблиці. "Реал", своєю чергою, залишився з 14 очками на 5 позиції.

Вже 23 жовтня "вершкові" зіграють поєдинок 3 туру групової стадії Ліги чемпіонів проти чеської "Вікторії".