Норвежець Бо виграв коротку індивідуальну гонку в Канаді, дебютант Лесюк став найкращим з українців

Двоє українців фінішували в топ-40.

Лідер загального заліку Йоганнес Бо здобув перемогу в індивідуальній гонці на сьомому етапі Кубка світу з біатлону в канадському Кенморі.

Завдяки бездоганній стрільбі Йоганнес на фініші "привіз" найближчому переслідувачу, співвітчизнику Ветлі Крістіансену, понад дві хвилини. Бронзову нагороду виборов росіянин Олександр Логінов.

Україну в цій гонці представляли Тарас Лесюк, Артем Тищенко та Сергій Семенов. А от Дмитра Підручного тренери нашої команди вирішили поберегти на естафету.

Найкраще з українців в індивідуальній гонці виступив дебютант Кубка світу Тарас Лесюк. 22-річний спортсмен, припустившись хиби лише на останньому вогневому рубежі, посів 31-шу сходинку. Не на багато від нього відстав Тищенко, який завершив гонку 33-м. А от Семенов змазав на стрільбищі 5 разів та дістався фінішу лише 56-м.

Додамо, що в цій індивідуальній гонці спортсмени долали скорочену дистанцію. Через 30-градусні морози чоловіки бігли 15 км, замість запланованих 20.

Нагадаємо, жіноча індивідуальна гонка розпочнеться сьогодні, 7 лютого, о 23:50 за київським часом. Там нашу команду представлять аж п'ять українок.