Норвежка Роселанд виграла масстарт Чемпіонату світу з біатлону, Підгрушну оштрафували

Українка забула пробігти штрафне коло.

23 лютого в рамках Чемпіонату світу з біатлону в італійському Антгольці відбувся жіночий масстарт.

Україну представляла в гонці лише Олена Підгрушна. Вона припустилася по хибі на обох рубежах стоячи та завершила дистанцію 13-ю. Однак у фінішному протоколі Підгрушна перемістилася на 24-ту позицію. Українська біатлоністка була оштрафована на 2 хвилини через те, що забула пробігти одне штрафне коло.

Перемогу в гонці здобула Марте Олсбю-Роселанд з Норвегії. На фініші вона випередила італійку Доротею Вірер. Шведка Ханна Еберг дотягнулася до бронзової медалі.

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ

Масстарт, жінки

Антгольц

1. Марте Олсбю-Роселанд (Норвегія) - 39.14,0 (2)

2. Доротея Вірер (Італія) - 20,7 (3)

3. Ханна Еберг (Швеція) - 26,1 (3)

...

* 24. Олена Підгрушна (Україна) - 3.27,5 (2)  - отримала 2 хвилини штрафу

• Чемпіонат світу завершиться сьогодні, 23 лютого, чоловічим масстартом. Старт гонки о 16:00. За українську команду бігтимуть Дмитро Підручний і Артем Прима.