Нове рішення у справі ФК "Суми": клуб позбавили професійного статусу через "договірняки", Севідов дискваліфікований на 5 років

Нове рішення у справі ФК "Суми": клуб позбавили професійного статусу через "договірняки", Севідов дискваліфікований на 5 років

Також дискваліфікацію отримала низка футболістів, а довічну - експрезидент клубу.

Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу (УАФ) оприлюднив рішення щодо додаткового розгляду справи "Про заяву Комітету з етики та чесної гри УАФ стосовно можливих порушень Кодексу етики та чесної гри ФК "Суми".

За результатами розгляду ФК "Суми" позбавлено статусу професіонального клубу та заборонено брати участь у змаганнях ПФЛ наступного сезону, йдеться в заяві.

Також покарані керівники, футболісти та тренери.

  • Ростиславу Козару (експрезидент), Єгору Луговому, Олегу Давидову заборонено здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну та ін.), довічно.
  • Олександру Мартюку та Олександру Севідову заборонено здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну та ін.), строком на 5 років та на 5 років умовно із встановленням випробувального строку 2 роки, облік якого починається після відбуття основної санкції.
  • Сергію Золотницькому заборонено здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну та ін.), строком на 3 роки та на 2 роки умовно із встановленням випробувального строку 2 роки, облік якого починається після відбуття основної санкції.
  • Футболістам Тарасу Дураю, який раніше виграв апеляцію на довічну дискваліфікацію, та Сергію Гаращенкову заборонено здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну та ін.), строком на 3 роки.
  • Футболістам Артему Штаньку та Дмитру Богачову заборонено здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну та ін.), строком на 1 рік.
  • Футболісту Миколі Вечурку заборонено здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну та ін.), строком на 6 місяців (які він фактично відбув) та на 6 місяців умовно із встановленням випробувального строку 2 роки, облік якого починається після відбуття основної санкції.
  • Футболістам Давиду Кохії, Артему Козлову, Іраклію Циколії, Владиславу Шараю, Ярославу Рафальському заборонено здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну та ін.), строком на 1 рік умовно із встановленням їм випробувального строку 2 роки.

У відповідності до ст.ст. 78, 80, 83 Дисциплінарних правил УАФ дане рішення може бути оскаржене до Апеляційного комітету УАФ не пізніше 10 (десяти) днів із моменту отримання тексту рішення з мотивувальною частиною.

У квітні 2019 року ФК "Суми" позбавляли статусу професійного клубу через участь у договірних матчах, однак згодом клуб оскаржив це рішення.

Відео Паразитували на футболі: кілька гравців ФК Суми отримали пожиттєву дискваліфікацію

Профутбол ділиться ексклюзивними підсумками боротьби із договірними матчами в українському футболі. Зокрема, щодо рішення КДК стосовно гравців Фк Суми, що брали участь у переговорах щодо матчу із фіксованим результатом. Хто отримав пожиттєву дискваліфікацію - дивіться в сюжеті.  

Паразитували на футболі: кілька гравців ФК Суми отримали пожиттєву дискваліфікацію

 

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів