Новий рекорд на Іграх у Токіо: "золото" виграла країна з найменшим населенням

Дата публікації
Новий рекорд на Іграх у Токіо: "золото" виграла країна з найменшим населенням

Associated Press

Бермудські Острови завоювали золоту медаль вперше за всю історію проведення Олімпіад.

На Олімпійських іграх-2020 у Токіо встановлено новий рекорд. Бермудські Острови стали країною з найменшим населенням, яка коли-небудь вигравала золоту медаль літніх Олімпіад за всю історію.

Історичне "золото" Бермудам принесла 33-річна Флора Даффі, яка перемогла в змаганнях з триатлону. Вона подолала дистанцію за 1:55:36. Другою фінішувала британка Джорджія Тейлор-Браун, а "бронзу" завоювала американка Кеті Заферес.

Бермуди вперше в історії завоювали золото Олімпійських ігор. До цього в активі спортсменів з цієї країни була лише одна бронзова медаль з боксу, завойована на ОІ-1976.

Бермудські Острови стали країною з найменшим населенням, яка коли-небудь вигравала "золото" літніх Олімпіад. Населення Бермудів становить близько 63 тисяч осіб.

  • Олімпійські ігри-2020 в Токіо триватимуть до 8 серпня. Всього буде розіграно 339 комплектів нагород у 33 видах спорту.
  • Наразі в активі України три "бронзи" Олімпіади в Токіо, які завоювали дзюдоїстка Дар'я Білодід, фехтувальник Ігор Рейзлін та дует стрілків Олена Костевич і Олег Омельчук.

Стежте за розкладом і результатами українців на Олімпіаді-2020 за 27 липня в нашій онлайн-трансляції

Наступна публікація