Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нурмагомедов відмовився від гонорару за бій з Макгрегором - ЗМІ

Хабіб розлючений дискваліфікацією товариша по команді.

Чемпіон UFC Хабіб Нурмагомедов готовий відмовитися від гонорару за бій проти Конора Макгрегора.

Росіянин  на сторінці в Instagram опублікував звернення до UFC, в якому відмовився від грошей за бій.

"Гонорар мій, який ви не віддаєте і з яким так возитеся, можете залишити собі, тільки дивіться щоб він у вас в горлі не застряг", - написав Нурмагомедов.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Я хотел бы обратиться к юфс: Почему вы никого не уволили, когда их команда напала на автобус толпой и ранила пару человек, ведь они могли убить кого то там, почему ни кто ничего не говорит про оскорбления моей родины, религии, нации, семьи. Почему вы должны наказывать именно мою команду, когда дрались обе команды, если вы скажете что я это начал, то я не согласен, я закончил начатое им. В любом случае, так накажите меня, причём тут @zubairatukhugov если вы думаете, что я буду молчать, то вы ошибаетесь, вы отменили бой Зубайры и хотите уволить его, только за то, что он ударил Конора, после того как Конор первый ударил моего другого Брата, на камере все видно. То знайте, что вы и меня потеряете вместе с ним, у нас в России мы своих не бросаем и я за своего Брата пойду до конца и если вы все таки решитесь его уволить, то и мне не забудьте отправить разорванный контракт, в противном случае я сам его порву. И да чуть не забыл и гонорар мой, который вы не отдаёте и с которым вы так возитесь, можете оставить себе, только смотрите чтоб он у вас в горле не застрял, мы свою честь отстояли и это самое главное, а за Братьев мы идём до конца. #БратзаБрата

Публикация от Khabib Nurmagomedov (@khabib_nurmagomedov)

Окрім того, Хабіб пообіцяв залишити організацію, якщо його товариша по команді Зубайра Тухугова звільнять за бійку.

"Чому ви повинні карати саме мою команду, коли билися обидві. Якщо ви скажете, що я це почав, то я не згоден - я закінчив розпочате Конором.

Ви скасували бій Зубайра і хочете звільнити його за те, що він вдарив Конора, після того як Конор перший вдарив мого іншого брата Абубакара.

Знайте, ви і мене втратите разом з ним. У нас в Росії ми своїх не кидаємо, і я за свого брата піду до кінця. Якщо ви все таки вирішите його звільнити, то і мені не забудьте відправити розірваний контракт, в іншому разі я сам його порву", -  завпевнив Хабіб.

макгрегор - Нурмагомедов
Reuters

Нагадаємо, після завершення поєдинку між Нурмагомедовим і Макгрегором в залі зчинилася бійка, в епіцентрі якої опинився товариш Нурмагомедова Тухугов. Президент UFC Дейна Вайт заявив, що промоушен розірве контракт із спортсменом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції