Ньюкасл Юнайтед - Металіст - 0:0. Матч імені Горяїнова

Головний арбітр: Ханнес Каасік (Естонія)

НЮ: 1. Крул, 2. Колоччіні, 3. Сантон, 13. Янгамбіва, 16. Тейлор, 4. Кабайє, 7. Сіссоко, 18. Гутьєррес, 25. Обертан ( 22. Марво, 61'), 24. Тіоте, 9. Сіссе

Запасні: 21. Елліот, 5. Сімпсон, 8. Аніта, 14. Перч, 35. Айдара,23. Шола Амеобі

Металіст: 29. Горяїнов, 3. Вільягра, 6. Торсільєрі, 15. Фініньо, 30. Папа Гуйє, 8. Едмар, 11. Соса, 19. Торрес, 10. Хав'єр, 25. Марлос, 21. Крістальдо

Запасні: 81. Дішленкович, 4. Березовчук, 5. Шелаєв, 23. Бланко, 55. Красноперов, 50. Жажа Коельо, 86. Вілліан

90+3' Фінальний свисток!
90+3' черговий сейв Горяїнова! Знову проспали Сіссе.
89' три хвилини додав арбітр. Важкі потуги, дуже важкі.
74' Вболівальники "Металіста" вже схопилися за голову - Сіссе таки пробив Горяїнова. Але рефері скасував гол через офсайд.
70' знову оборона "Металіста" не встигає за прудконогими "сороками"! Добре, що є Горяїнов, який відбив удар Сіссе!
55' Едмар на газоні. Отримує медичну допомогу - досталося бразильця по ногах у боротьбі з Тіоте
51' Обертан небезпечно чкурнув правим флангом і прострілив у штрафний - Горяїнов перший на м'ячі
46' Розпочався другий тайм
45+1' перерва. Чекаємо інший "Металіст" у другому таймі
43' це просто щось неймовірне! Знову дозволять Сіссе вийти один на один з Горяїновим! Саша на висоті!
41 Одна з небагатьох атак "Металіста"! Марлос здорово віддав у штрафний на Сосу. Хосе пробив метрів з 10 - мимо.
38' чергова метушня біля наших воріт. Горяїнов розрядив обстановку, забравши м'яч. Починаю хвилюватися за "Металіст"
37' знову небезпечно біля воріт команди Мирона Маркевича. Папа виносить м'яч
33' Кабай отримав "гірчичник" за фол проти Крістальдо
31' СУПЕРГОРЯЇНОВ! Врятував Олександр команду після того, як захисники проспали ривок Сіссе! Воротар "Металіста" вчасно вийшов на перехоплення і зреагував на удар, відбивши м'яч ногою.
29' який момент у Хав'єра! Як коршун кинувся на м'яч і сильно бив головою - Крул парирував
28' Тіоте отримав попередження. Грубо збив Марлоса
23' перший дзвіночок для харків'ян! Сіссе відправив м'яч у ворота, та на щастя, хвилиною раніше рефері зафіксував офсайд у Сіссоко.
21' заметушилися гравці "Металіста" у штрафній суперника! Затягнули з ударом Соса і Хав'єр.
18' небезпечно біля воріт "Металіста"! Обертан з-під захисників пробив - м'яч пролетів поруч з лівою стійкою.
11' лівим флангом проскочив Сантон, Торсільєрі заблокували навіс
7' досить небезпечна атака "сорок", оборонці "Металіста" переводять на кутовий. Кабай подає.
4' поки спокійно грають обидві команди. Нікуди не поспішають
22:05 Почали! Удачі, "Металіст"!
  Зазначу, що переможець цієї пари зустрінеться з сильнішим дуету "Анжи" - "Ганновер"
21:48 Вітаємо на "Сент-Джеймс Парк"! Вже за 10 хвилин команди вийдуть на поле і нас всіх чекає цікаве протистояння "Металіста" з "сороками".
  шляхи "Металіста" також перетиналися з англійцями: харків'яни грали проти "Евертона" у 2007 році
  до цього "сороки" провели чотири гри з іншим українським клубом - київським "Динамо"
12:12 Сьогодні "Металіст" проведе перший офіційний матч у 2013 році. У першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи харків'яни зіграють з англійським клубом "Ньюкасл Юнайтед"