А вболівальники намалювали банер.

Легендарний форвард збірної Англії Вейн Руні зараз проводить останній поєдинок у національній команді.

Перед товариською грою проти США, яка триває в ці хвилини, зіркового нападника "Манчестер Юнайтед" та "Евертона" зустріли неймовірними оплесками та плакатами.

Сам Руні вийшов на 120 гру в футболці "Трьох левів" зі своїми дітьми. Перед початком протистояння 33-річний гравець отримав спеціальну нагороду.

Зазначимо, що в прощальному матчі саме Руні довірили капітанську пов'язку.

Нагадаємо, Руні дебютував за "Трьох левів" у 2003 році. Він є наймолодшим гравцем, який забив гол за збірну Англії та найкращим бомбардиром в історії команди (53 голи у 120 матчах). Вейн взяв участь у трьох Чемпіонатах Європи (2004, 2012 і 2016) і трьох Чемпіонатах світу (2006, 2010 і 2014).

Наразі в матчі Англія - США йде 30 хвилина. Рахунок поки що 2:0 на користь підопічних Гарета Саутгета. Забитими м'ячами відзначилися Джесі Лінгард та Тренд-Александер Арнольд.