Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Оборонець "Дніпра" пояснив, як забив приголомшливий гол "Олександрії"

Андерсон Піко просто любить бити здалеку.

Бразильський захисник "Дніпра" Андерсон Піко у розмові з кореспондентом Вадимом Скічком розповів про свій дивовижний гол зі "стандарту" у ворота "Олександрії".

Андерсон відкрив рахунок у матчі, який у підсумку завершився розгромом олександрійців 4:0.

"Я був впевнений, що заб'ю. Я люблю бити з таких штрафних ударів, з дальньої дистанції. Було важливо відкрити рахунок і мені вдався удар.

Далі гра стала більш відкритою і ми змогли забити ще та перемогти. Можливо вони не думали, що я влучу у ворота з такої позиції, тому поставили лише кількох гравців у стінку.

Авжеж, мені дещо пощастило, але у Бразилії я вже забивав таким чином. Щодо мого майбутнього у "Дніпрі" - варто трохи почекати. Мені би дуже хотілося залишитися, - поділився Піко.

Відео Топ голи 23 туру УПЛ. Відео голу Андерсона Піко

Водночас захисник "Олександрії" Сергій Басов відмітив майстерність виконання такого "стандарту".

"Ми розбирали гол, коли Карноза нам забив у Львові. Буквально така ж відстань. Ми поставили п'ять і людина поцілила у дев'ятку. Так само і тут - хоч всіх постав в стінку. Якщо воно є, то воно є.

Друге: три людини, хоч шанси якісь є, видно м'яч. П'ять - не видно м'яч, а три - видно м'яч. Зрозуміло, якщо поцілив, то там хоч дивись на нього, хоч не дивись. Це майстерність, ще раз кажу", - сказав Басов.

Гол Піко - серед претендентів на найкрасивіший гол 23-го туру у голосуванні програми "Профутбол", що відбувається на нашому сайті щотижня.

Подивитися решту претендентів та проголосувати можна тут.

Відео Легіонер Дніпра Піко зізнався, які голи любить забивати

Залиште свій коментар

Вибір редакції