"Образився і пішов": на одного кандидата на посаду головного тренера збірної України стало менше

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Образився і пішов": на одного кандидата на посаду головного тренера збірної України стало менше

ФК Дніпро

Вакансія залишається вакантною вже майже два тижні.

Колишній головний тренер збірної України Йожеф Сабо заявив, що інший екскерманич "синьо-жовтих" Мирон Маркевич не очолить команду вдруге.

"Мирон Богданович - стріляний горобець. Але він вже відмовився. Про нього вже не варто говорити. Маркевич образився, що не вели з ним переговори, не було навіть пропозиції. Напевно, він правильно зробив, що пішов у цій ситуації", - цитує Сабо Meta-ratings.

Також екскерманич збірної України поділився думкою щодо ситуації із Сергієм Ребровим, який вважався головним претендентом на вакантну посаду.

"Очевидно, що Ребров був би ідеальним кандидатом для збірної України. Надія була, що він вирішить питання з "Аль-Айном".

Сергій - перспективний тренер, мій вихованець. Вболівав за нього, адже дав шлях у великий футбол. Але, мабуть, поки не судилося очолити збірну. Треба було платити гроші за його контракт, а цього робити не варто. Збірній потрібен вільний тренер", - сказав Сабо.

  • Збірна України залишилася без тренера після відходу на початку серпня Андрія Шевченка.
  • Шевченко очолював "синьо-жовтих" від літа 2016 року. Його контракт діяв до кінця 2022-го.
  • Під керівництвом Шевченка національна команда провела 52 матчі, в яких здобула 25 перемог, 13 разів зіграла внічию і зазнала 14 поразок.
  • На Євро-2020 збірна України дійшла до чвертьфіналу. Це найкраще досягнення країни за всю історію.
Наступна публікація