Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Одного з найкращих велогонщиків планети виправдали у скандальній допінговій справі

З чотириразового переможця "Тур де Франс" зняли усі звинувачення.

Британський велогонщик Кріс Фрум визнаний невинним в порушенні антидопінгових правил.

Міжнародний союз велосипедистів (UCI) відмовився від претензій до чотириразового переможця "Тур де Франс".

Раніше велогонщик підозрювався в незаконному вживанні заборонених речовин. В аналізах сечі 33-річного спортсмена виявили сальбутамол, рівень якого удвічі перевищував норму.

Позитивний результат дала допінг-проба Фрума з "Вуельти-2017". Тоді як Фрум свою провину заперечував і доводив, що страждає від астми і використовує інгалятор, що містить сальбутамол.

"Ми розуміємо, що це рішення викличе бурхливе обговорення, але хочемо заспокоїти всіх, хто причетний до велоспорту: рішення ґрунтується на на експертних висновках, рекомендаціях WADA і повній оцінці всіх деталей цієї справи.

UCI сподівається, що тепер світ велоспорту зможе зосередитися на майбутніх перегонах і отримати від них задоволення", - йдеться в прес-релізі UCI.

Раніше через допінг-скандал британця не хотіли допускати до цьогорічного "Тур де Франс". При цьому деякі велогонщики обіцяли влаштувати бойкот, якщо Фрума допустять до змагань.

Нагадаємо, в 2017 році Фрум виграв "Тур де Франс" і "Вуельту", а також є переможцем чотирьох з п'яти останніх багатоденок "Тур де Франс" (2013, 2015, 2016, 2017 років). Цього року він також вже встиг виграти "Джиро д'Італія".

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції