Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Офіційно. Бій Джошуа з непереможним американцем скасовано

Поєдинок мав відбутися 1 червня.

Бій за участю чемпіона світу за версіями WBA, IBF та WBO Ентоні Джошуа та американця Джарелла Міллера офіційно скасований.

Причиною такого рішення є провалений тест Міллера на допінг, який він здав 20 березня. В його сечі був виявлений ендуробол. Цей препарат входить до переліку заборонених WADA та кваліфікується як метаболічний модулятор. Спортсмени використовують ендуробол, аби зігнати вагу або для підвищення витривалості.

Як наслідок, Міллера позбавили ліцензії на цей поєдинок, а промоутер Джошуа Едді Хірн вже розпочав пошук нового суперника.

"А які ще у мене варіанти? Так, шукаємо. Повторюся, розглянемо всі варіанти. Але, ясна річ, є список імен, які нас, тобто мене і моїх бізнес-партнерів, а саме онлайн-стриммингу DAZN, Madison Square Garden і телеканал Sky Sports, цікавлять більше за інших.

Наше завдання - зробити все, щоб одного з них переконати виступити 1 червня проти Джошуа. За останні 24 години я провів попередні переговори з 16 суперваговиками, 10 з них недоступні. Шоу триває.

Ми навіть не думали про те, щоб всю цю справу скасувати або перенести. Зрозумійте, у нас вже продано 17 тисяч квитків. З Британії прилетять 10 тисяч уболівальників. Яке скасування? Такий варіант навіть не обговорювався. Нам просто потрібно знайти хорошого опонента. Крапка. Зрештою, люди купували квитки не заради Джарелла Міллера, а заради Ентоні Джошуа. Це шоу Джошуа, а не Міллера", - сказав промоутер.

  • Бій Джошуа - Міллер мав відбутися 1 червня в Нью-Йорку на всесвітньо відомій арені "Медісон Сквер Гарден".
  • В активі "Великої дитини" (прізвисько Міллера, прим.) 22 перемоги та одна нічия. Джошуа, тим часом, провів 22 бої (21 нокаут), які всі завершилися для нього перемогами.
  • За цей поєдинок британець міг отримати понад 32 мільйони доларів

Залиште свій коментар

Вибір редакції