"Олександрія" переграла на виїзді "Львів", який догравав поєдинок удев'ятьох

Команда Володимира Шарана закріпилася на третій позиції.

"Олександрія" в рамках 24 туру чемпіонату України подужала "Львів" із рахунком 2:1.

Усі три м'ячі були забиті в другій половині протистояння. Першими відкрили рахунок гості - Артем Полярус на 49 хвилині замкнув непогану передачу п'ятою від Дмитра Шастала та вивів таким чином свою команду вперед.

За дев'ять хвилин підопічні Володимира Шарана подвоїли перевагу на табло. Валерію Лучкевичу вдався фантастичниу постріл з лінії штрафного просто під поперечину воріт. Неймовірний гол від півзахисника "Олександрії".

На 72 хвилині "городяни" скоротили відставання у рахунку. Бруно Дуарте наважився на удар з середньої відстані та не прогадав, ігровий знаряд влетів точно в кут.

Майже одразу львів'яни залишилися в меншості. Другу жовту картку, а разом з нею й вилучення, отримав Ліпе Велозу. На 90+4 хвилині надії господарів відігратися в цьому протистоянні та здобути бодай один бал остаточно поховав Владислав Приймак, який отримав пряму червону картку та залишив догравати партнерів по команді вдев'ятьох. Дива не сталося та "Львів" у підсумку все ж зазнав поразки.

Після цього результату "Олександрія" набрала 44 очки та закріпилася на третій позиції в турнірній таблиці УПЛ. Відрив від четвертого місця, яке належить "Маріуполю", становить цілих 11 пунктів. Що стосується "Львова", то вони залишилися з 30 балами на шостій сходинці.