"Олександрія" поділила очки у запеклій битві з "Колосом"

Команда Володимира Шарана закріпилася на третьому місці.

8-й тур української Прем’єр-ліги закривався на "Оболонь-Арені" в Києві, де ковалівський "Колос" приймав цьогорічного учасника єврокубків - "Олександрію".

Матч відбувся з великою кількістю боротьби та зіткнень між футболістами обох команд. Лікарі раз-по-раз надавали гравцям допомогу, декому навіть потрібно було зупиняти кровотечу та замотувати бинтом голову.

Колос - Олександрія
facebook.com/fckoloskovalivka

Напружена битва, як і подобає, завершилася нічиєю - 1:1.

"Колос" забив першим, Денис Костишин реалізував пенальті під кінець першого тайму. Команда Володимира Шарана відігралася завдяки точному удару головою Владислава Бабогла після подачі з кутового на 68-й хвилині.

Нічия вивела "Олександрію" на третю позицію в Чемпіонаті України, у доробку команди тепер 13 очок. У команди з Ковалівки 11 балів та сьома сходинка.

В наступному турі олександрійці приймуть "Львів", а "Колос" у гостях зіграє з "Карпатами". Обидва матчі заплановані на 28 вересня.

Нагадаємо, цього тижня "Олександрія" невдало дебютувала на груповому етапі Ліги Європи, поступившись у Німеччині "Вольфсбургу" (1:3).