"Олександрія" поступилася у матчі зі "Львовом" та пропустила "Динамо" на друге місце в УПЛ

Команда Шарана перервала восьмиматчеву серію без поразок.

"Олександрія" у поєдинку 18-го туру Чемпіонату України зазнала сенсаційної поразки від "Львова" – 1:2.

Підопічні Юрія Бакалова повели в рахунку в дебюті гри - Володимир Адамюк найкраще зорієнтувався в чужому штрафному після подачі з кутового та проштовхнув м’яч у сітку воріт Юрія Паньківа.

СТАТИСТИКА МАТЧУ

На 30-й хвилині львів’яни провели прекрасну комбінацію та подвоїли перевагу – Мартан розкішною передачею знайшов Адамюка, а захисник гостей ударом від стійки оформив дубль.

"Олександрія" почала створювати небезпечні моменти у другому таймі, коли львів’яни вирішили грати "на відбій". Інтригу в поєдинок повернув Антон Шендрик – за 5 хвилин до кінця гри захисник виявився першим на добиванні після того, як Олександр Бандура парирував постріл Артема Сітала.

На 90-й хвилині Сітало міг вирвати для своєї команди нічию, але із вбивчої позиції не переграв Бандуру.

Поступившись у цьому матчі, "Олександрія" не змогла відвоювати в "Динамо" другу сходинку в турнірній таблиці. В активі команди Володимира Шарана 36 очок і третя сходинка УПЛ.

Що стосується "Львова", то команда з 23 балами пішла на зимову паузу на восьмому місці.