"Олександрія" у матчі з двома вилученнями здобула першу перемогу в сезоні

Команда Володимира Шарана впоралася з "Олімпіком".

Бронзовий призер минулорічного розіграшу УПЛ "Олександрія" нарешті здобула перші очки у нинішньому сезоні.

Команда Володимира Шарана у 3-му турі Чемпіонату України вдома подужала "Олімпік" з рахунком 2:1.

Олександрійців на під завісу першого тайму вивів уперед Антон Шендрік, вдало зігравши на добиванні.

Донецький клуб відновив паритет на 56-й хвилині зусиллями Матара.

Проте, вже через три хвилини "Олімпік" залишився у меншості. Роман Вантух збив суперника у підкаті і побачив перед собою друге попередження.

"Олександрія" покарала моментально. Денис Безбородько розкішним ударом з-за меж штрафного поцілив у ближній верхній кут воріт.

На 75-й хвилині арбітр урівняв склади, показавши другу жовту картку Глібу Бухалу, але це не допомогло донеччанам уникнути поразки.

Набравши 3 залікові пункти, "Олександрія" покинула дно турнірної таблиці. "Олімпік" же залишився з нулем у графі очок.

• У 4-му турі олександрійці у Запоріжжі зіграють із "Зорею" (18 серпня, 19:30), а донеччани прийматимуть "Карпати" (18 серпня, 17:00).

Нагадаємо, в центральному матчі 3-го туру УПЛ "Шахтар" у Києві переміг "Динамо" та став лідером чемпіонату.