"Олександрія" в серії пенальті вирвала у "Зорі" путівку до чвертьфіналу Кубка України

Команда Володимира Шарана крокує до наступного раунду.

"Олександрія" приєдналася до чвертьфіналістів Кубка України-2019/20. В рамках 1/8 фіналу підопічні Володимира Шарана обіграли луганську "Зорю".

Основний та додатковий час матчу завершився внічию 1:1. На 29-й хвилині Богдан Лєднєв розкішним ударом зі штрафного послав м’яч у верхній кут воріт.

Господарі поля зрівняли рахунок на 78-й хвилині. Тимур Стецьков пробив з-за меж штрафного, а м’яч після рикошету залетів у ворота.

В екстра-таймах команди обійшлися без голів, а в серії пенальті олександрійці вирвали квиток до наступного раунду змагань - 5:4.

Раніше до чвертьфіналу Кубка України вже вийшли: "Ворскла", "Інгулець", "Минай", "Десна", "Маріуполь", "Альянс".

За останню путівку борються між собою "Динамо" та "Шахтар".

Жеребкування чвертьфіналу відбудеться у грудні, а матчі - у березні 2020 року.