"Олександрія" за 14 хвилин впевнено перемогла "Маріуполь" перед важливим матчем у Лізі Європи

"Азовці" грали з середини першого тайму в меншості.

"Олександрія" в рамках 13-го туру Чемпіонату України розібралася в рідних стінах з "Маріуполем" із рахунком 3:1.

Господарі всі три голи забили в другій половині зустрічі. Відкрив рахунок Денис Безбородько, який посилив гру команди з лави для запасних. На 55 хвилині 24-річний нападник замкнув передачу з лицьової від Кирила Ковальця та вивів, таким чином, свій колектив уперед.

Не встигли "азовці" отямитися, як за дві хвилини Ковалець засмутив голкіпера гостей сам - він завдав прицільного удару з-за меж штрафного точно в дальній кут.

Зазначимо, що до цих м'ячів "Маріуполь" вже грав у меншості - Олексій Биков на 32 хвилині отримав пряму червону картку через удар суперника головою, постраждав Валерій Лучкевич. За дві хвилини до цього "Олександрія" не забила пенальті - Дмитро Гречишкін не зумів переграти "з позначки" голкіпера гостей Євгена Гальчука.

На 69 хвилині "Олександрія" довела справу до непристойного - Віктор Корнієнко не зумів відреагувати на відскок м'яча після сейву голкіпера та він залетів у ворота. Дуже курйозний автогол.

Єдине, на що вистачило гостей, так це на м'яч від В'ячеслава Чурка, який було забито на 71 хвилині. Півзахисник "азовців" добив ігрове знаряддя по порожніх воротах після того, як він влучив у поперечину. На більше колектив Олександра Бабчиа не вистачило та вони зазнали поразки.

• Після цієї перемоги "Олександрія" набрала 23 очки та розташувалася на п'ятій сходинці в турнірній таблиці. "Маріуполь", своєю чергою, залишився з 16 балами на шостому місці.
  • 7 листопада підопічним Володимира Шарана доведеться зіграти поєдинок 4-го туру групової стадії Ліги Європи проти французького "Сент-Ет'єна". Позитивний результат у цій дуелі залишить "Олександрії" непогані шанси на вихід з групи.
  • У першому колі "Маріуполь" здобув мінімальну перемогу з рахунком 2:1.