"Олександрія" завдяки швидким голам впевнено перемогла та підтвердила єврокубкові амбіції (відео)

"Колос" – "Олександрія" / Фото: УПЛ

Команда Руслана Ротаня на виїзді розібралася з "Колосом".

"Олександрія" обіграла "Колос" у матчі 26-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Поєдинок у Ковалівці закінчився з рахунком 0:2.

Переможний результат олександрійці здобули завдяки двом раннім голам. Уже на четвертій хвилині гостей вивів уперед Кирило Ковалець, якому асистував Еміль Мустафаєв.

А на 11-й хвилині підопічні Руслана Ротаня зміцнили свою перевагу. Мустафаєв заніс до свого активу другу гольову передачу, а сітку воріт ковалівців вразив Сергій Логінов.

"Олександрія" (42 очки) продовжує йти в зоні єврокубків на п'ятому місці. Команда Ротаня випереджає "Кривбас", який йде шостим, на 7 балів. "Колос" (33 пункти) посідає восьму позицію.

У наступному турі олександрійці 20 травня приймуть "Динамо", а клуб з Ковалівки днем раніше зіграє з "Дніпром-1".

Наблизився до рекорду: Довбик приніс "Дніпру-1" непросту перемогу в гонитві за титулом УПЛ (відео)

Історична подія: "Полісся" достроково оформило вихід до УПЛ

Після 11 років відсутності в еліті: відомий український клуб достроково вийшов до УПЛ