"Олександрія" завдяки суперголу на останніх хвилинах вирвала героїчну нічию з "Сент-Етьєном" у Лізі Європи

Команда Володимира Шарана відігралася з 0:2.

"Олександрія" в рамках 4-го туру групової стадії Ліги Європи створила неймовірний камбек проти французького "Сент-Ет'єна" у Львові.

Підопічні Володимира Шарана, поступаючись з рахунком 0:2, зуміли перевернути все догори дриґом та впродовж восьми хвилин зрівняти результат на табло.

Хоча, для господарів все розпочиналося не дуже добре - на 24 хвилині голкіпер Юрій Паньків порушив правила проти Вахбі Хазрі та головний арбітр призначив пенальті. Вирок "з позначки" реалізував сам постраждалий.

На 72 хвилині гості подвоїли перевагу - Махді Камара, отримавши передачу від партнера по команді, впевнено переграв Паньківа у ближньому бою.

Утім, "Олександрія" не знітилася та за шість хвилин до кінця основного часу Денис Безбородько скоротив відставання своєї команди до мінімуму, розстрілявши голкіпера французів з трьох метрів.

Вирішальною стала друга компенсована до основного часу хвилина. Саме тоді Максим Задерака ефектним ударом у верхній кут приніс "Олександрії" нічию, яка дозволила команді Шарана продовжити боротьбу в другому за престижністю клубному турнірі Європи. Зазначимо, що під час цього взятя воріт Задерака підловив воротаря гостей, який невдало вибив м'яч під час виходу.

• "Олександрія" набрала три бали та залишилася на четвертому місці в квартеті. "Сент-Ет'єн" має аналогічну кількість очок та йде третім.
  • У паралельному поєдинку цієї групи бельгійський "Гент" впевнено розібрався на виїзді з німецьким "Вольфсбургом" (3:1). Один з голів на свій рахунок записав український форвард Роман Яремчук.