"Олександрія" здобула історичну перемогу над "Динамо" в УПЛ

Команда Володимира Шарана посунула киян з другої позиції.

"Олександрія" в поєдинку 16-го туру української Прем’єр-ліги несподівано здолала "Динамо" з рахунком 2:1.

Господарі вийшли вперед у дебюті гри. Андрій Цуріков класним ударом в один дотик поцілив у дальній кут воріт Дениса Бойка після передачі від Євгена Банади.

Кияни відповіли на 33-й хвилині – Беньямін Вербіч головою замкнув навіс Томаша Кендзьори з правого флангу.

У другому таймі битва продовжилася, причому олександрійці не збиралися відсиджуватися в обороні.

В одній з атак Бойко збив Цурікова у власній штрафній та "привіз" пенальті у ворота "біло-синіх".

Виконати вирок підійшов капітан "Олександрії" Андрій Запорожан та потужним ударом увігнав м’яч в сітку суперника.

Кияни стрімголов полетіли рятувати ситуацію, але на останньому рубежі надійно діяв Юрій Паньків, який неодноразово виручав свою команду та допоміг втримати омріяну перемогу.

Ця звитяга над "Динамо" стала першою для "Олександрії" в історії виступів клубу в УПЛ. Команда Шарана набрала 33 очки та потіснила киян з другого місця турнірної таблиці.

Наразі підопічні Олександра Хацкевича йдуть третіми, поступаючись олександрійцям 1 балом. А відставання від "Шахтаря", попри осічку "гірників" у матчі зі "Львовом", зросло до 9 пунктів.