"Олімпік" на останніх хвилинах здолав "Колос" та продовжив переможну серію в УПЛ

Донеччани забили вирішальний м'яч з пенальті.

Донецький "Олімпік" у рамках 13-го туру Чемпіонату України здолав ковалівський "Колос" із рахунком 2:1.

Зазначимо, що всі три голи були забиті в другій половині протистояння. На 58 хвилині рахунок відкрив Євген Пасіч. Півзахисник донеччан завдав точного удару в кут з лінії штрафного.

На 70 хвилині "Колос" відновив паритет завдяки фантастичному пострілу зі штрафного у виконанні Павла Оріховського.

Коли здавалося, що команди розпишуть результативну нічию, своє слово сказав головний арбітр - він призначив пенальті у ворота ковалівської команди через порушення правил з боку Олександра Чорноморця. Сталося це на 86 хвилині.

За дві хвилини вирок "з позначки" реалізував Віталій Балашов, який з'явився на полі в середні другого тайму. Саме цей удар й визначив долю поєдинку та приніс, таким чином, "Олімпіку" важливу перемогу.

• Після цього результату підопічні Вісенте Гомеса набрали 14 очок та піднялися на сьому сходинку в турнірній таблиці внутрішньої першості. Що стосується "Колоса", то вони залишилися з тією ж кількістю балів, але на восьмій позиції.
  • "Олімпік" вже перемагає в УПЛ три гри поспіль. Раніше донеччани здолали "Ворсклу" (2:0) та "Дніпро-1" (3:2). Ковалівська команда, своєю чергою, не може набрати очки в останніх чотирьох матчах.