"Олімпік" у запеклій битві втримав перемогу над "Чорноморцем"

Одесити залишилися на останній сходинці чемпіонату.

"Олімпік" в рамках 29-го туру УПЛ переміг "Чорноморець" (2:1) і покинув зону перехідних матчів, куди "Карпати" тимчасово посунули донецький клуб.

На 18-й хвилині донеччан вивів вперед Матар, що дозволило "Олімпіку" піти на перерву з мінімальною перевагою в рахунку.

У другій половині зустрічі підопічні Ангела Червенкова швидко відновили паритет завдяки голу Василя Павлова. Не встигли одесити порадіти, як через три хвилини Роман Вантух знову вивів донеччан уперед.

До кінця гри "моряки" не припиняли спроб відігратися і постійно тиснули на ворота суперника. Градус кінцівки поєдинку підігріло вилучення в компенсований час. Півзахисник "Чорноморця" Денис Норенков отримав другу жовту картку і вирушив до роздягальні. Одразу після цього рефері сигналізував про кінець матчу, констатувавши перемогу донецького клубу з рахунком 2:1.

У підсумку, "Олімпік" набрав 31 очко та потіснив "Карпати" з 9-ї сходинки, яка дає автоматичне збереження прописки у Прем’єр-лізі на наступний сезон.

Своєю чергою, "Чорноморець" з 22 балами залишився на останньому 12-му місці і не зумів зрівнятися за очками з київським "Арсеналом". Відставання від "канонірів" як і раніше становить три очки.

Нагадаємо, команда, яка посяде останнє місце в УПЛ, одразу вилітає в Першу лігу. Клуби, які фінішують на 10-й та 11-й сходинках Прем’єр-ліги, гратимуть у перехідних матчах за право залишитися в еліті проти 3-ї та 2-ї команд Першої ліги відповідно.