Олімпійські ігри-2020 - день 11: результати виступів українців за 3 серпня

Одинадцятого змагального дня скарбничка України поповнилася однією нагородою.

У вівторок, 3 серпня, українці продовжили боротьбу за медалі на Олімпійських іграх-2020 у Токіо. Наші спортсмени були представлені в 4 дисциплінах із 24, в яких розігрувалися нагороди цього дня.

ТСН Проспорт розповідає, як виступили українці на Олімпіаді-2020 3 серпня.

• Павло Алтухов і Дмитро Янчук не змогли вийти у фінал у греблі двійок на байдарках і каное. Український дует фінішував останнім у півфіналі.
  • Тетяна Мельник у бігу на 400 м стала останньою у своєму кваліфікаційному забігу і не змогла пробитися до півфіналу.
  • Марина Бех-Романчук стала п'ятою у фіналі у стрибках у довжину. Результату українки у 6,88 метра не вистачило для того, щоб поборотися за медалі.
  • Сергій Смелик не потрапив у півфінал у бігу на 200 м. У кваліфікації українець показав 17-й час.
  • Ірина Коляденко у змаганнях з вільної боротьби у ваговій категорії до 62 кг посперечається за "бронзу". У півфіналі українка поступилася чемпіонці світу-2019 з Киргизстану Айсулуу Тинибековій з рахунком 0:10.
  • Парвіз Насібов у ваговій категорії до 67 кг з греко-римської боротьби виступить у фіналі. Спочатку українець переміг Фредріка Б'єррехуса з Данії - 5:1, потім Артема Суркова з ОКР - 1:1 (перемога за рахунок останньої активної дії у сутичці) і Ахмеда Ель-Саєда Хегазі з Єгипту - 7:6.
  • Жан Беленюк також буде сперечатися за "золото". У ваговій категорії до 87 кг з греко-римської боротьби українець почергово переміг Зурабі Датунашвілі (Сербія) - 3:1, алжирця Башира Сід Азара - 1:1 (перемога за рахунок останньої активної дії у сутичці) і Івана Гуклека з Хорватії - 7:1.
  • Петро Пахнюк став сьомим у фіналі на паралельних брусах. Україна вперше в історії закінчила Олімпіаду без медалей у спортивній гімнастиці.
  • Олександру Продану не вдалося потрапити до тридцятки найкращих у кваліфікації зі стрибків у кінному спорті. Фінал відбудеться без українця.
  • Марта Федіна та Анастасія Савчук з третім результатом вийшли у фінал змагань з артистичного плавання у технічній програмі.
  • Ігор Мусієнко посів передостаннє 30-те місце у кваліфікації у змаганнях зі штовхання ядра. Українця у фіналі ми не побачимо.
  • Алла Черкасова принесла Україні єдину медаль у вівторок. Борчиня вільного стилую у ваговій категорії до 68 кг у сутичці за бронзу достроково перемогла японку Сару Досє.