Олімпійські ігри-2020 - день 14: результати виступів українців за 6 серпня

5024

Цього дня Станіслав Горуна завоював "бронзу" в карате.

У п'ятницю, 6 серпня, українці продовжили боротьбу за медалі на Олімпійських іграх-2020 у Токіо. Наші спортсмени були представлені в 4 дисциплінах із 23, в яких розіграли нагороди цього дня.

ТСН Проспорт розповідає, як виступили українці на Олімпіаді-2020 6 серпня.

• Українці не потрапили в топ-20 у спортивній ходьбі на 50 км. Мар'ян Закальницький став 25-м із результатом 4:02.53, Валерій Литанюк - 39-м (4:14.05), Іван Банзерук - не фінішував.
  • Людмила Лузан і Анастасія Четверикова з першого місця пройшли у півфінал в каное-двійках (дистанція 500 метрів).
  • Павло Алтухов і Юрій Вандюк вийшли до півфіналу каное-одиночок на 1000 метрів.
  • Христина Погранична і Вікторія Онопрієнко вийшли до фіналу особистого багатоборства в художній гімнастиці. У кваліфікації Онопрієнко - 9-та (95.45 балів), а Погранична - 10-та (93.1).
  • Марія Кічасова, Людмила Кукліновська, Анастасія Тодорова, Марія Повх вийшли до півфіналу байдарки-четвірки (дистанція 500 метрів).
  • Українська борчиня вільного стилю Оксана Лівач програла в 1/4 фіналу китаянці Сунь Янань, але у втішних сутичках позмагається за "бронзу".
  • Каратистка Аніта Серьогіна посіла третє місце в групі та припинила боротьбу за медалі.
  • 15-річний Олексій Середа пройшов у півфінал Олімпіади в стрибках у воду з 10-метрової вишки. Він набрав 435,90 бала і посів 6-те місце за підсумками кваліфікації.
  • Олена Старікова вийшла в 1/8 фіналу у велотреку в дисципліні спринт, Любов Басова - припинила боротьбу.
  • Марія Сахарук стала 19-ю, Анна Шевчук - 27-ма, а Людмила Оляновська - 43-тя в спортивній ходьбі на 20 км.
  • Станіслав Горуна став бронзовим призером у карате (вага до 75 кг). У півфіналі він не впорався з представником Італії Луїджі Бузою, тому автоматично отримав "бронзу".
  • Україна посідає третє місце після технічної програми в артистичному плаванні, випереджаючи майже на бал Японію. 7 серпня відбудеться довільна програма, за підсумками якої і визначаться призерки.