Олімпійські ігри-2020 - день 15: результати виступів українців за 7 серпня

Україна цього дня змогла завоювати чотири нагороди.

У суботу, 7 серпня, українці продовжили боротьбу за нагороди на Олімпійських іграх-2020 у Токіо. У передостанній змагальний день було розіграно 34 комплекти нагород, з яких Україна претендували на одинадцять.

ТСН Проспорт розповідає, як виступили українці на Олімпіаді-2020 7 серпня.

• Лише одна з українок змогла завершити дистанцію у марафоні. Євгенія Прокоф'єва стала 42-ю з результатом  2:36:47 години. Інші дві представниці України - Вікторія Калюжна та Дар'я Михайлова - не фінішували.
  • Каноїстки Людмила Лузан і Анастасія Четверикова завоювали "срібло" в двійці на дистанції 500 м. Українки подолали дистанцію за 1.57,499 хвилини, відставши від лідерів - команди Китаю - на 2 секунди.
  • Павло Алтухов та Юрій Вандюк стали четвертим та восьмим відповідно у фіналі "Б" в каное-одиночці на дистанції 1000 метрів. Результат Алтухова - 4:04.098 хвилини, Вандюка - 4:10.910 хвилини.
  • Україна пройшла кваліфікацію в командому багатоборстві з художньої гімнастики. Наші спортсменки вийшли до фіналу з шостого місця.
  • Олексій Середа показав 6-й результат у фіналі Олімпіади в стрибках у воду з 10-метрової вишки. Наш спортсмен набрав 461,70 балів. Це найкращий результат в історії виступів України на Олімпійських іграх.
  • Марія Кічасова, Людмила Кукліновська, Анастасія Тодорова, Марія Повх не пробилися до фіналу "А", посівши останнє місце в півфіналі з результатом 1:38.489 хвилини.
  • Павло Тимощенко став 15-м в загальному заліку з сучасного п'ятиборства.Змагання відбувалися від 5-го до 7 серпня. Вони включали в себе фехтування, конкур, стрільбу, біг і плавання.
  • Боксер Олександр Хижняк програв у фіналі та став срібним призером Олімпіади-2020. У фінальному поєдинку ваги до 75 кг спортсмен родом з Полтави нокаутом програв Геберту Соузі з Бразилії. Наш співвітчизник лідирував за раундами - двічі по 10:9, однак у третьому раунді Хижняк пропустив сильний удар і опинився на канвасі, суддя зупинив бій і зафіксував нокаут.
  • Христина Погранична посіла 9-ту позицію у фіналі особистого багатоборства з художньої гімнастики, набравши 95,100 бала. Вікторія Онопрієнко замкнула десятку найкращих з результатом в 93,350 бала.
  • Олена Старікова вийшла в півфінал Олімпіади у велотреку в дисципліні спринт.
  • Оксана Лівач не змогла завоювати бронзову медаль у ваговій категорії до 50 кг. У сутичці за нагороду уродженка Івано-Франківської області програла американці Сарі Енн Хільдебрандт.
  • Збірна України завоювала бронзову медаль в командних змаганнях з артистичного плавання. Нашу команду представляли Влада і Марина Алексєєва, Марта Федіна, Катерина Різник, Анастасія Савчук, Аліна Шинкаренко, Ксенія Сидоренко та Єлизавета Яхно.Україна в підсумку стала третьою із загальним результатом 190,3018.
  • 19-річна Ярослава Магучіх завоювала "бронзу" в стрибках у висоту. Магучіх з другої спроби взяла висоту 2,00 м, проте їй не підкорилася планка 2,04 метра. Ірина Геращенко (1,98 метра) стала 4-ю, Юлія Левченко (1.96 м) - восьма.