Олімпійські ігри-2020 - день 2. Результати виступів українців за 25 липня

У другий день змагань скарбничка України поповнилася ще одною "бронзою".

У неділю, 25 липня, українці продовжили боротьбу за нагороди на Олімпійських іграх-2020 у Токіо. Наші спортсмени були представлені в 5 дисциплінах з 18, в яких були розіграні нагороди цього дня.

Єдину медаль 25 липня Україні приніс фехтувальник-шпажист Ігор Рейзлін - "бронзу" в індивідуальній першості.

Тепер у скарбничці України дві нагороди Олімпіади в Токіо. Напередодні "бронзу" в дзюдо завоювала Дар'я Білодід.

ТСН Проспорт розповідає про результати українців на Олімпіаді-2020 25 липня.

Дисципліни, в яких були розіграні медалі 25 липня

Олена Костевич посіла четверте місце у фіналі змагань з кульової стрільби (10 м).

Жіноча збірна України зі стрільби з лука (Вероніка Марченко, Анастасія Павлова та Лідія Січеннікова) припинила свою участь на змаганнях, поступившись в 1/8 фіналу ОКР.

Дзюдоїст Георгій Зантарая, який виступає у ваговій категорії до 66 кг., поступився в другому раунді змагань Адріану Гомбочу (Словенія) і втратив шанс поборотися за медалі.

В індивідуальному фехтуванні на шпагах, окрім Рейзліна, який виграв "бронзу", виступали Богдан Нікішин і Роман Свічкарь - обидва вилетіли в 1/16 фіналу.

Сергій Куліш і Олег Царьков не зуміли пробитися до фіналу Олімпійських ігор у стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10 метрів.

Валерія Кононенко не зуміла фінішувати в груповій гонці в жіночому шосейному велоспорті на 137 км.

Дисципліни, в яких не були розіграні медалі 25 липня

Діана Варинська не зуміла подолати кваліфікацію зі спортивної гімнастики в жодному виді змагань.

Ірина Маловичко - 11-та після першого дня кваліфікації на олімпійському турнірі зі стендової стрільби

Веслувальники Ігор Хмара і Станіслав Ковальов виграли втішний заїзд в запливі парних двійок і вийшли до півфіналу.

Людмила Кіченок і Надія Кіченок виграли перший матч в парному розряді Олімпіади в Токіо. Зробивши великий камбек, українки у першому колі перемогли пару Саня Мірза/Анкіта Райна з Індії - 0:6, 7:6, 10:8.

Боксер Ярослав Харциз у ваговій категорії до 63 кг програв у першому раунді турніру на Олімпіаді-2020.

Українець зустрівся з чемпіоном світу-2013 з Азербайджану Джавідом Челебієвим. Рахунок на суддівських записках виявився 28:29, 27:30, 27:30, 27:30, 28:29 на користь Челебієва.

Вікторія Ус посіла 17 місце у першій спробі кваліфікації змагань байдарок-одинаків.

Еліна Світоліна подолала перше коло одиночного тенысного турніру на Олімпійських іграх-2020. 26-річна українка не без проблем здолала представницю Німеччини Лауру Зігемунд (№61 WTA) з рахунком 6:35:76:4.

Маргарита Песоцька програла матч 2-го раунду з настільного тенісу. Українка поступилася представниці Індії - Маніці Батрі. Рахунок протистояння 4:3 (4:11, 4:11, 11:7, 12:10, 8:11, 11:5, 11:7).

Марія Улітіна і Артем Почтарев поступилися в перших матчах групового етапу турніру з бадмінтону. Почтарев програв з рахунком 0:2 Лі Зій Цзя з Малайзії, а Улітіна поступилася 0:2 американці Чжан Бейвень.

Дарина Зевіна не змогла пробитися в півфінал в плаванні на спині на дистанції 100 метрів.

Дивіться також: Історія зі сльозами на очах: як Україна виграла першу медаль на Олімпійських іграх-2020