НОК України

Цього дня "синьо-жовті" залишилися без нагород.

У понеділок, 26 липня, українці продовжили боротьбу за нагороди на Олімпійських іграх-2020 у Токіо. Наші спортсмени були представлені в 6 дисциплінах з 21, в яких були розіграні нагороди цього дня.

ТСН Проспорт розповідає про результати українців на Олімпіаді-2020 26 липня.

• Ірина Маловичко не зуміла пробитися до фіналу стрільби скіт. У кваліфікації вона посіла восьме місце, вибивши 119 очок.
  • Ольга Харлан не змогла подолати стартовий раунд особистої першості, поступившись в 1/16 фіналу представниці Китаю Хенгуй Ян - 12:15.
  • Коу Лей вилетів з Олімпіади-2020 у настільному тенісі. Наш представник у напруженому поєдинку, який тривав сім партій, поступився єгиптянину Омару Ассару.
  • Марія Улітіна у другому матчі групового етапу з бадмінтону обіграла представницю Бразилії Фабіану Сілву з рахунком 2: 0 (21:14, 22:20)..
  • Надія Кіченок і Людмила Кіченок вийшли до чвертьфіналу парного турніру на Олімпіаді-2020. У другому колі змагань українки обіграли представниць Італії Сару Еррані та Ясміне Паоліні, - 7:6 (7:4), 6:2.
  • Олексій Середа та Олег Сербін посіли 6-те місце в синхронних стрибках з 10-метрової вишки.
  • Еліна Світоліна вийшла до третього кола індивідуального турніру з тенісу. В 1/16 фіналу наша шоста ракетка планети в неймовірно складному поєдинку здолала Айлу Томлянович з Австралії - 4:6, 6:3, 6:4.
  • Чоловіча збірна України (Петро Пахнюк, Ігор Радівілов, Ілля Ковтун, Євген Юденков ) посіла сьоме місце у фіналі командного багатоборства зі спортивної гімнастики.
  • Денис Кесиль та Ігор Трояновський посіли сьомі місця у кваліфікаційних запливах на дистанції 200 метрів батерфляєм. Обидва не пробилися в півфінал.
  • Каміла Конотоп посіла п'яте місце в змаганнях з важкої атлетики у ваговій категорії до 55 кг. У ривку Конотоп з другої спроби взяла вагу 94 кг, у поштовху - 112 кг. Підсумковий результат - 206 кг і 5-те місце.

Дивіться також: Історія зі сльозами на очах: як Україна виграла першу медаль на Олімпійських іграх-2020