Олімпійські ігри-2020 - день 6. Результати виступів українців за 29 липня

5269

Михайло Романчук приніс Україні першу медаль у плаванні та четверту загалом на Іграх у Токіо.

У четвер, 29 липня, українці продовжили боротьбу за нагороди на Олімпійських іграх-2020 у Токіо. Наші спортсмени були представлені всього у 3 дисциплінах з 17, в яких розіграли нагороди цього дня.

У шостий змагальний день поповнив медальну скарбничку нашої країни плавець Михайло Романчук, здобувши "бронзу" в фінальному запливі на 800 метрів вільним стилем.

ТСН Проспорт розповідає, як виступили українці на Олімпіаді-2020 29 липня.

• Ігор Хмара і Станіслав Ковальов стали третіми в фіналі "Б" двійок. На фініші українці поступилися іспанцям 1.47 секунди - 6:16.92.
  • Олена Костевич шостою закінчила першу частину кваліфікації у стрільбі з пістолета на дистанції 25 метрів. Її результат - 292 очки. У фінал потраплять 8 найкращих спортсменок за підсумками відбору.
  • Михайло Романчук виграв "бронзу" на дистанції 800 метрів вільним стилем. Ще один українець Сергій Фролов - шостий.

1. Роберт Фінке (США) - 7:41.87

2. Грегорі Палтіньєрі (Італія) - 7:42.11

3. Михайло Романчук (Україна) - 7:42.33

...

6. Сергій Фролов (Україна) - 7:45.11

• Олександр Хижняк вийшов у чвертьфінал боксерського турніру (вага до 75 кг). Українець одноголосним рішенням суддів переміг японця Юто Морівакі.
  • Анастасія Турчин вилетіла в другій сутичці турніру з дзюдо (вага до 78 кг). Вона на голден скор поступилася нідерландці Гюше Стенгьойс прийомом ваза-арі.
  • Цотне Рогава програв на старті боксерського олімпійського турніру. У вазі понад 91 кг він рішенням суддів поступився британцеві Фрейзеру Кларку (1:4).
  • Вікторія Ус стала сьомою у слалом-веслуванні в каное-одиночках. Українка показала результат 124,85 секунди (2 штрафних бали). Відставання від переможниці Джессіки Фокс склало 19,81 секунди.
  • Еліна Світоліна програла півфінальний матч тенісного турніру проти Маркети Вондроушової (Чехія) - 3:6, 1:6. Таким чином, українка позмагається за "бронзу" з Оленою Рибакіною з Казахстану.
  • Ігор Трояновський не стартував в кваліфікаційних запливах на 100 метрів батерфляєм. Причини відсутністі нашого спортсмена наразі невідомі.
  • Дарина Зевіна не відібралася у півфінал запливу 200 метрів на спині. Українка посіла 19-те місце за підсумками кваліфікації з часом 2:12:30 хвилини.