3428

Цього дня скарбничка збірної України не поповнилася нагородами.

У п'ятницю, 30 липня, українці продовжили боротьбу за нагороди на Олімпійських іграх-2020 у Токіо. Наші спортсмени були представлені в 4 дисциплінах з 21, в яких розіграли нагороди цього дня.

ТСН Проспорт розповідає, як виступили українці на Олімпіаді-2020 30 липня.

• Олена Костевич не змогла пройти кваліфікацію у стрільбі з пневматичного пыстолета з 25 метрів. Українка показала 23-й результат та не увійшла до 8 фіналісток.
  • Андрій Проценко сенсаційно не пройшов кваліфікацію в стрибках у висоту. 33-річний легкоатлет з трьох спроб не взяв висоту 2.28 м.
  • Микита Нестеренко не вийшов до фіналу в метанні диску. Наш спортсмен з результатом 60.95 метра посів 20-ту позицію з 32 учасників.
  • Українські фехтувальники стали шостими в чоловічій командній шпазі. До півфіналу нашу команду, яку представляли Ігор Рейзлін, Богдан Нікішин, Роман Свічкар і Анатолій Герей, не пустили китайці.
  • Єлизавета Калініна програла в 1/8 фіналу олімпійського турніру з дзюдо.
  • Єдина представниця України в жіночому боксі Анна Лисенко, яка виступає в категорії до 69 кг, завершила свої виступи на Олімпіаді у чвертьфіналі. Наша співвітчизниця одноголосним рішенням суддів поступилася чинній чемпіонці світу, першій сіяній Бусеназ Сюрменелі з Туреччини - 0:5 (26:30, 27:30, 27:30, 27:30, 28:29).
  • Яків Хаммо (вага понад 100 кг) був максимально близький до здобуття медалі, але в бронзовому фіналі іпоном програв представнику ОКР Тамерлану Башаєву.
  • Ганна Письменська та Вікторія Кесар не зуміли подолати кваліфікацію в стрибках у воду з 3-метрового трампліну. Кесар посіла 23-тє місце (238,20 бала), а Письменська стала 24-ю (232,30).
  • Ольга Саладуха з результатом 13,91 м не змогла вийти у фінал в потрійному стрибку. Для виходу в фінал потрібно було показати результат 14,40 м або потрапити в топ-12.
  • Владислав Бухов виграв свій кваліфікаційний заплив на дистанції 50 м вільним стилем і пробився в півфінал. Він подолав дистанцію за 21,73 секунди. Це 5-й результат серед усіх учасників кваліфікації в десяти запливах.
  • Ольга Голодна не змогла пройти у фінал в метанні ядра. У кваліфікації вона посіла 14-те місце з 16 учасників в групі А з результатом 17,15 м в найкращій спробі. Для потрапляння у фінал необхідно було показати результат 18,80 м або увійти в топ-12.
  • Україна не змогла кваліфікуватися до фіналу в змішаній естафеті 4х400. Українська четвірка Катерина Климюк, Аліна Логвиненко, Микита Барабанов і Олександр Погорілько посіла 6-те місце у своєму забігу з результатом 3,14.21.
  • Михайло Романчук та Сергій Фролов пробилися до фіналу на дистанції 1500 метрів вільним стилем. Романчук виграв кваліфікацію з найкращим часом серед учасників всіх запливів - 14.45,99 хвилини. Фролов відібрався у фінал з шостим результатом - 14.51,83 хвилини. Фінальний заплив відбудеться в неділю, 1 серпня, о 4:44 за київським часом.