Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Олімпійські ігри-2020 можуть скасувати: у МОК погодилися з організаторами

Олімпійські ігри-2020 можуть скасувати: у МОК погодилися з організаторами

Томас Бах прокоментував попередні заяви організаторів змагань.

Олімпійські ігри-2020 у Токіо, які були перенесені на літо 2021 року, можуть скасувати. Про це заявив президент Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Томас Бах.

Він зазначив, що розуміє, чому Ігри повинні бути скасовані, якщо вони не відбудуться наступного літа. Раніше про такий сценарій говорив голова оргкомітету Ігор Есіро Морі

"Не можна вічно наймати від 3000 до 5000 осіб в оргкомітеті. А у спортсменів не може бути невпевненості", - сказав Бах в інтерв'ю BBC Sport.

Він також наполягав на тому, що проведення Ігор без глядачів - це “не те, що ми хочемо”, але йому потрібно більше часу, щоб подумати, чи можливо це.

Бах висловив надію, що перші в історії перенесені Ігри, які мають відбутися 23 липня - 8 серпня 2021 року, можуть виявитися "унікальними" і зробити "послання солідарності в усьому світі  і святкування тріумфу над коронавірусом".

  • Назву Олімпіади-2020 не змінюватимуть
  • Спортсмени, які вже вибороли ліцензії, збережуть їх до наступного року
  • Дискваліфіковані до 2020 року спортсмени зможуть виступити на Олімпіаді-2021

Нагадаємо, на літо 2021 року перенесено ще одну велику спортивну подію - фінальний турнір Євро-2020. Він був запланований у 12-ти містах Європи, однак не всі міста готові прийняти матчі наступного року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції