Олімпійські та Паралімпійські ігри в Токіо відбудуться без іноземних глядачів

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Олімпійські та Паралімпійські ігри в Токіо відбудуться без іноземних глядачів

Associated Press

Прична - пандемія коронавірусу.

Літні Олімпійські ігри в Токіо та річна Паралімпіада відбудуться без іноземних глядачів. 

Рішення ухвалили під час онлайн зустрічі Міжнародного олімпійського комітету і Міжнародного паралімпійського комітету, йдеться у заяві сайті організаційного комітету Ігор.

Рішення ухвалили через пандемію коронавірусу. Зазначається, що Оргкомітет Токіо-2020 поверне гроші іноземним глядачам за вже придбані квитки. Їх повинні незабаром проінформувати про механізм повернення.  Іноземцям могли продати близько одного мільйона квитків на олімпіаду

Своєю чергою, японське агентство Kyodo News повідомляє, що організатори вирішили не дозволяти в'їзд іноземним волонтерам. 

Слід зауважити, що літні Олімпійські ігри мали б відбутися у липні-серпні 2020 року. Утім, пандемію COVID-19 її перенесли на рік. Ігри триватимуть від 23 липня до 8 серпня. Паралімпіада - від 24 серпня до 5 вересня.

Раніше повідомлялося, що голова оргкомітету Олімпіади в Токіо Йосіро Морі пішов у відставку через некоректні висловлювання щодо жінок. На початку лютого 83-річний чиновник заявив, що засідання за участю великої кількості жінок його дратують. Морі зазначив, що зустрічі затягуються без будь-якої необхідності, адже "жінки занадто багато говорять". 

Чому росіяни залишаються нашими конкурентами на Олімпіаді в Токіо

Чому росіяни залишаються нашими конкурентами на Олімпіаді в Токіо
Наступна публікація