Організатори акції "Мій тато - Герой" розповіли, як " Шахтар" єдиним відмовився від патріотичних футболок

Дата публікації
Перегляди
3214
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Організатори акції "Мій тато - Герой" розповіли, як " Шахтар" єдиним відмовився від патріотичних футболок

Фото: ФК Олімпік

Зазначається, що на погоджувальній нараді обох команд жодних зауважень щодо акції не було.

У Федерації футболу учасників АТО у відповідь на заяву гендиректора "Шахтаря" Сергія Палкіна розповіли, як клуб відмовився від патріотичної акції у матчі 17-го туру чемпіонату України проти "Олімпіка".

За інформацією спілки, їхня акція є безстроковою і від 29-го жовтня футболістів на поле виводять дітки з усієї України, батьки яких захищали чи захищають нашу державу на Сході.

До цієї акції приєдналися всі 11 команд УПЛ, окрім "Шахтаря".

"Вранці 25 листопада на погоджувальній нараді обох команд, де обоговорювалися всі організаційні питання перед матчем, був присутній керівник нашої Федерації футболу учасників АТО Руслан Руденко, який жодних зауважень щодо благодійної акції "Мій тато – Герой!" не отримував від команди "Шахтар".

Спеціальними футболками гравці обох команд у кількості 22 осіб і діти у кількості 25 осіб були забезпечені завчасно. Проте вже за декілька годин до початку матчу нам повідомили, що команда "Шахтар" відмовляється сама підтримувати благодійну акцію і виступає проти того, щоб команда "Олімпік" та дітки учасників АТО виходили у футболках "Мій тато – Герой!".

Дослівно звучало, так: "Якщо хтось вийде в таких футболках, то команда "Шахтар" не вийде на гру!", - йдеться у заяві спілки.

Клуб "Шахтар" заборонив дітям учасників АТО вийти на поле у футболках "Мій тато - герой"

Клуб "Шахтар" заборонив дітям учасників АТО вийти на поле у футболках "Мій тато - герой"

Тим часом у "Шахтарі" називають відмову "брехнею", мотивуючи це тим, що за два дні до матчу отримали пропозицію від ФФУ взяти участь в акції до Дня української армії під час Кубкових матчів.

Тоді як, за інформацією Федерації футболу учасників АТО, на їхній лист від 7-го листопада щодо участі у благодійній акції "Мій тато – Герой!" відповіді від "Шахтаря" немає.

Нагадаємо, це не перший демарш воїнів АТО від Шахтаря. Чемпіон України відмовлявся виходити на матч з львівськими "Карпатами" у футболках "Я підтримую українську армію".

Наступна публікація