"Ов’єдо" з Луніним у неймовірній кінцівці вирвав очко в одного з лідерів Сегунди

Клуб українця уникнув поразки на 90+7 хвилині.

"Реал Ов’єдо" з українцем Андрієм Луніним у складі звів до нічиєї матч 24-го туру Сегунди проти "Уески". Поєдинок закінчився з рахунком 1:1.

На початку другого тайму "Уеска" вийшла вперед. Після подачі з кутового гості виграли повітря і Луніну довелося реагувати на удар впритул. Із добиванням українському голкіперу було впоратися вже не до снаги. Після пропущеного голу Лунін відбив ще один удар в площину воріт.

У компенсований час "Ов’єдо" влаштував штурм воріт суперника. На подачу зі стандарту до воріт гостей пішов навіть Лунін, але успіху це не принесло.

І все ж, на 90+7 хвилині українець розпочав гольову атаку, яку ударом у нижній кут завершив Ібраім Бальде.

• "Ов’єдо" йде на 18-й позиції Сегунди. "Уеска" посідає третю позицію в турнірній таблиці.

У наступному матчі команда Луніна 26 січня на виїзді зіграє проти "Жирони".