Перша перемога Артети. "Арсенал" впевнено розібрався з "Манчестер Юнайтед" в АПЛ

Лондонський клуб вдало стартував у 2020 році.

У центральному матчі 21-го туру чемпіонату Англії "Арсенал" на своєму полі виявився сильнішим за "Манчестер Юнайтед" - 2:0.

Вже на 8-й хвилині Ніколас Пепе прийняв м’яч у штрафному майданчику "манкуніанців" і точним ударом відкрив рахунок у матчі.

Арсенал - МЮ

Ще до перерви "канонірам" вдалося подвоїти перевагу на табло - в кінці першої половини зустрічі Сократіс забив ударом під поперечину.

У другому таймі "Манчестер Юнайтед" перехопив ініціативу, але розпечатати ворота Бернда Лено не зумів. Для "Арсенала" перемога стала першою під керівництвом Мікеля Артети.

Після цієї гри "каноніри" набрали 27 очок і перемістилися на 10-те місце в турнірній таблиці АПЛ. МЮ залишився на 5-й позиції, в активі команди Сульшера 31 очко.

У наступному турі "Арсенал" 11 січня зіграє з "Кристал Пелас", а "червоні дияволи" у цей же день протистоятимуть "Норвічу".

Щоправда, перед цим обидві команди проведуть кубкові матчі. "Каноніри" 6 січня побороться в третьому раунді Кубка Англії з "Лідсом", а "манкуніанці" 4 січня на цій стадії турніру зійдуться з "Вулверхемптоном". А вже 7 січня підопічні Сульшера проведуть перший поєдинок 1/2 фіналу Кубка Ліги проти "Манчестер Сіті".