Перша перемога Ротаня. Як українська "молодіжка" розгромила Мальту у відборі до Євро-2021

"Синьо-жовті" набрали перші очки у кваліфікації.

Молодіжна збірна України (U-21) здобула першу перемогу у кваліфікаційному раунді Чемпіонату Європи-2021. Підопічні Руслана Ротаня у Запоріжжі з розгромним рахунком обіграли Мальту - 4:0.

Рахунок в матчі на 17-й хвилині відкрив форвард "Маріуполя" Дмитро Топалов, а невдовзі його подвоїв орендований "Зорею" у "Динамо" Назарій Русин.

На 40-й хвилині Україна зробила рахунок розгромним - Русин асистом допоміг відзначитися одноклубнику Богдану Лєднєву. Крапку в матчі поставив ​на 83-й хвилині вінгер "Динамо" Георгій Цитаїшвілі.

Молодіжна збірна України
facebook.com/ffukraine
Молодіжна збірна України, Лєднєв

Перемога стала дебютною для Ротаня в офіційних іграх на посаді головного тренера "молодіжки".

Як підсумок, Україна U-21 набрала свої перші очки в кваліфікації, адже у першому матчі зазнала несподіваної домашньої поразки від Фінляндії (0:2).

Наступний свій поєдинок команда Руслана Ротаня проведе 10 жовтня на виїзді проти Румунії.

Нагадаємо, суперниками молодіжної збірної України у кваліфікації на Євро-2021 є Фінляндія, Данія, Мальта, Північна Ірландія та Румунія.

• Господарями фінальної частини Чемпіонату Європи-2021 стануть Угорщина і Словенія. Вони отримали автоматичні путівки до фінальної стадії.
  • До фінальної стадії турніру напряму вийдуть переможці дев’яти груп і найкраща з команд, що посіли другі місця.
  • Ще чотири учасники молодіжної першості континенту визначаться у стикових матчах за участю восьми володарів других місць.