Перейти до змісту
Перша перемога в сезоні: "Дніпро-1" неочікувано розібрався з "Десною"

Дебютна звитяга Ігора Йовічевича на посаді керманича дніпрян.

"Дніпро-1" у поєдинку 6-го туру української Прем'єр-ліги несподівано обіграв "Десну". Зустріч на "Дніпро-Арені" завершилася впевненою перемогою господарів з рахунком 2:0.

Вже на 2-й хвилині дніпряни вийшли вперед завдяки голу Олександра Назаренка.

Відео Дніпро-1 - Десна - 1:0. Відео голу Назаренка

Чемпіонат України 2020/2021. УПЛ. 6 тур. Дніпро-1 - Десна - 1:0. Відео голу Назаренка на 2 хвилині матчу.

Дніпро-1 - Десна - 1:0. Відео голу Назаренка

На початку другого тайму господарі збільшили свою перевагу - Артем Довбик реалізував пенальті.

Відео Дніпро-1 - Десна - 2:0. Відео голу з пенальті Довбика

Чемпіонат України 2020/2021. УПЛ. 6 тур. Дніпро-1 - Десна - 2:0. Відео голу з пенальті  Довбика на 50 хвилині матчу.

Дніпро-1 - Десна - 2:0. Відео голу з пенальті Довбика

Перемога стала першою для "Дніпра-1" в сезоні та дебютною під керівництвом Ігора Йовічевича. Команда з 5 балами піднялася на 10-ту позицію в турнірній таблиці УПЛ. "Десна" зазнала першої поразки в нинішній кампанії та розташувалася з 9 очками на сьомій сходинці.

У наступному турі "Дніпро-1" зіграє з ПФК "Львів", а "Десна" прийме "Олімпік". Обидва матчі заплановані на 24 жовтня.