Перша перемога Юнгберга. "Арсенал" у лондонському дербі обіграв команду Ярмоленка

"Каноніри" перервали 9-матчеву безвиграшну серію.

"Арсенал" у виїзному матчі переміг "Вест Хем Юнайтед" у рамках 16-го туру Чемпіонату Англії. Лондонське дербі завершилося з рахунком 3:1.

Анджело Огбонна вивів "молотобійців" уперед на 38-й хвилині. Однак у другому таймі "каноніри" тричі забили протягом десятихвилинки: Габріел Мартінеллі (60), Ніколя Пепе (66), П'єр-Емерік Обамеянг (69).

Зазначимо, українець Андрій Ярмоленко не потрапив до заявки на матч через  пошкодження спини. Про терміни його відновлення інформації немає.

"Арсенал" перервав безвиграшну серію з дев'яти матчів у всіх турнірах. Це перша перемога під керівництвом Фредді Юнгберга.

• "Каноніри" піднялися на 9-те місце у турнірній таблиці, "Вест Хем" - 16-й.

Нагадаємо, 29 листопада "Арсенал" звільнив Унаї Емері. Новим повноцінним тренером команди може стати Патрік Вієра.