Перша поразка. "Динамо" без низки лідерів програло "Скендербеу" в Албанії

Кияни забили два голи, пропустивши три.

Київське "Динамо" зазнало першої поразки у цьогорічній Лізі Європи. У матчі 5-го туру "біло-сині" поступилися на виїзді албанському "Скендербеу" 2:3.

Перед цим туром кияни забезпечили собі путівку в 1/16 фіналу та втратили низку лідерів. Через пошкодження гру пропустили Денис Гармаш, Домагой Віда, Дьємерсі Мбокані, Дерліс Гонсалес, а Віталій Буяльський відбував дискваліфікацію.

СКЕНДЕРБЕУ - ДИНАМО - 3:2. СТАТИСТИКА МАТЧУ

Динамівці вийшли вперед на 16-й хвилині, коли Віктор Циганков замкнув класний пас капітана Миколи Морозюка.

Та албанці відповіли супершвидко. Сабіен Ліляй забив розкішним дальнім ударом з рикошетом від спини Євгена Хачеріді (18’).

До кінця тайму "Динамо" могло знову вийти вперед, якби реалізувало свої моменти.

У стартові хвилини другого тайму "Скендербеу" шокував "біло-синіх" двома швидкими голами. Сегун Аденійї вдало скористався пасом Алі Сове (52’), а потім забив сам Сове (56’).

Вже у компенсований час дебютант Назар Русин з передачі п'ятою Циганкова скоротив рахунок, проте ще забити динамівцям не вистачило часу.

Зазначимо, що для албанців це перша перемога у груповому етапі.

У паралельному матчі "Партизан" обіграв "Янг Бойз" - 2:1. Тож 7-го грудня у Києві "Динамо" та "Партизан" вирішуватимуть долю першого місця.