Перший негативний досвід в УПЛ: "Минай" зазнав розгромної поразки у Києві

Підопічні Василя Кобіна поступилися на виїзді "Олімпіку".

Дебютант української Прем'єр-ліги "Минай" в рамках 3-го туру чемпіонату розгромно поступився "Олімпіку". Поєдинок відбувся на стадіоні імені Лобановського в Києві і закінчився з рахунком 3:0 на користь донецької команди.

Підопічні Ігоря Климовського вийшли вперед на 29-й хвилині післ точного удару у виконанні Максима Тейшейри.

У другій половині зустрічі донеччани закріпили свою перевагу. Дубль оформив іранський нападник Захеді Шахаб, вразивши ворота гостей на 60-й та 67-й хвилинах.

• Завдяки перемозі "Олімпік" тимчасово вийшов на третє місце турнірної таблиці Чемпіонату України, набравши 6 очок після трьох стартових турів.

• "Минай" посідає сьому сходинку після двох матчів в еліті українського футболу. В рамках 2-го туру закарпатський клуб обіграв "Олександрію" (1:0), а поєдинок стартового туру проти "Львова" перенесли через спалах коронавірусу у суперника минайців.

• У наступному турі "Олімпік" 27 вересня проведе дербі з "Шахтарем", а "Минай" днем раніше зіграє з "Динамо" у Києві.