"Динамо" завдяки гольовій феєрії у першому таймі розібралося з суперником

Кияни відправили у ворота опонента 5 голів.

Київське "Динамо" у рамках товариського матчу розгромило угорський "Відеотон" з рахунком 5:0.

Команда Олександра Хацкевича відкрила рахунок вже на 7-й хвилині зустрічі - півзахисник киян Микола Шапаренко вдало замкнув передачу від Віктора Циганкова.

На 22-й хвилині протистояння "Динамо" подвоїло свою перевагу - Дерліс Гонсалес, який щойно замінив Йосипа Піварича, відправив м'яч у сітку воріт суперника після невеликого рикошету.

Через 10 хвилин Денис Гармаш довів рахунок до непристойного, коли пробив точно за призначенням з-за меж штрафної у кут воріт опонента. Четвертий гол "Динамо" спорудило на 57-й хвилині - захисник Томаш Кендзьора відзначився у воротах "Відеотона" після пасу від того ж таки Гармаша. Останній гол у грі провів форвард Д'ємерсі Мбокані, для якого цей м'яч став дебютним на зборах.

Таким чином, перегравши суперника, кияни нарешті зуміли здобути першу перемогу на зборах, що тривають у Іспанії.

Нагадаємо, що після 18 турів в активі віце-чемпіона України 39 балів та 2 місце у турнірній таблиці УПЛ. Окрім того, "Динамо" вийшло до 1/16 фіналу Ліги Європи, де зустрінеться з грецьким АЕКом.